Bezgotówkowe usuwanie szkód z OC sprawcy jest rozwiązaniem, które przewiduje brak udziału włąściciela w likwidacji uszkodzeń. To wygodne rozwiązanie, dzięki któremu wyeliminowujemy zaistniały problem. Po naszej stronie pozostaje sgłoszenie szkodzy, wszelkie rozmowy z towarzystwem ubezpieczeniowym oraz przeprowadzenie wszystkich etapów naprawy. Na nasze usługi dajemy gwarancje 100% satysfacji, oraz udzielamy co najmniej 24 miesięcznje gwarancji.

Zakres szkód

  • Uszkodzenie szlabanów i semaforów
  • Uszkodzenie tripodów
  • Uszkodzenie sieci miedzianych
  • Uszkodzenie sieci światłowodowych
  • Uszkodzenie elementów teletechnicznych

Vendors

  • Szlabany
  • Tripody

01 - Oświadczenie sprawcy / Notatka z Policji

W większości przypadków do likwidacji szkody wystarczające jest oświadczenie sprawcy. W przypadku gdy sprawca nie jest zainteresowany sporządzeniem go, jedynym rozwiązaniem zostaje wezwanie Policji. Ta druga opcja jest zdecydowanie dużo bardziej czasochłonna, a gdy sprawca nie chce uznać winy niezbędne jest przedstawienie materiału dowodowego. Z doświadczenia wiemy, że tylko dobrej jakości nagrania z monitoringu przemysłowego stanowią prawie pewny materiał dowodowy.

02 - Kontakt

Kontakt z nami na tym etapie jest niezbędny. Nie zalecamy przesyłania dokumentów wprost. Instrukcje przekazania dokumentów zgodnie z przepisami dot. ochony danych osobowych przekazujemy po kontakcie telefonicznym.
PN-PT w godz. 8-16
Infolinia: +48 5 3333 1000
PN-SO w godz. 10-20
Infolinia serwisowa: +48 788 242 112 identyfikator usługi: 1111

03 - Komplet dokumentów

Celem otwarcia zgoszenia potrzebujemy otrzymać niezbędne dokumenty: oświadczenie sprawcy / notatka z Policji, dokumentacja fotograficzna, polisa sprawcy / nr rejestracyjny, dowód zakupu uszkodzonego mienia lub wyciąg z ksiąg wieczystych z którego wynika bezpośrednio kto jest właścicielem gruntu, oświadczenie o VAT

Dla firm wpisanych jako czynni płatnicy podatku VAT dochodzone odszkodowanie jest w kwocie netto, kwota VAT jest do pokrycia przez Cedenta. Cedent otrzymuje "na siebie" pełną fakurę VAT za zrealizowaną usługę.

04 - Cesja wierzytelności

Ceja jest umową uznaniową - w chwili uznania przesłanego materiału dowodowego za wystarczający, przesyłamy gotową umowę cesji wierzytelnośći

05 - Likwidacja

Do likidacji szkody w 90% wszystkich zgłoszeń przystępujemy przed wypłaceniem odszkodowania przez towarzystwo ubezpieczeniowe. Minimalny czas reakcji wynosi 2h od chwili podpisania cecji i głównie zależny jest od dostępności niezbędnych cześci oraz funkcji uszkodzonego elementu w zasoboach przedziębiorstwa. O czasie informujemy w chwili przesłania umowy cesji.

06 - Protokół zdawczo/obiorczy

Po likidacji szkodzy prekazujemy protokół zdawczo/odbiorczy, który informuje o zakresie przeprowadzonych prac, a także jest podstawą do gwarancji.


Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Rozumiem